106 – Jack Thomsen (32-3): ADVANCES TO DISTRICTS
Quarterfinal – Jack Thomsen (Union) 32-3 received a bye () (Bye)
Semifinal – Won by decision over Keegan Scheeler (Center Point-Urbana), 6-5
1st Place Match – Lost by decision to Carter Weeks (Vinton-Shellsburg), 4-2
2nd Place Match – Won by rule over Keegan Scheeler (Center Point-Urbana)

113 – Lake LeBahn (23-18)
Semifinal – Lost by fall to Gabe Lewis (Denver-Tripoli), 1:07
3rd Place Match – Won by fall over Kody Vogt (Vinton-Shellsburg), 1:02
2nd Place Match – Lost by rule to Gabe Lewis (Denver-Tripoli)

120 – Payton Hellman (16-25)
Quarterfinal – PWon by decision over Dylan Clark (Center Point-Urbana), 2-0
Semifinal – Lost by fall to Luke Radeke (Vinton-Shellsburg), 3:19
3rd Place Match – Lost by fall to Brady Webb (Independence), 1:01

126 – Jacob Worthen (25-19)
Quarterfinal – Won by fall over Bryce Laton (Vinton-Shellsburg), 3:22
Semifinal – Lost by decision to Matthew Doyle (Independence), 9-8
3rd Place Match – Won by decision over Jace Peterson (GRNT), 2-0
2nd Place Match – Lost by rule to Matthew Doyle (Independence)

132 – Derek Holschlag (28-0): ADVANCES TO DISTRICTS
Semifinal – Won by fall over Noah Skornia (GRNT), 1:43
1st Place Match – Won by major decision over Adam Hansen (Center Point-Urbana), 9-1

138 – Gavin Miller (15-22)
Quarterfinal – Won by major decision over Cory Isenhower (GRNT), 12-2
Semifinal – Lost by tech fall to Caleb Wilson (Denver-Tripoli), 4:08
3rd Place Match – Lost by decision to Cameron Garnett (Center Point-Urbana), 7-0

145 – Kaleb Roach (15-24)
Quarterfinal – Lost by fall to Joseph Tschantz (Center Point-Urbana), 3:05
5th Place Match – Won by fall over Cael Wyatt (GRNT), 0:47

152 – Payton Pelke (21-25): ADVANCES TO DISTRICTS
Quarterfinal – Won by fall over Dylan Staker (Vinton-Shellsburg), 1:26
Semifinal – Lost by tech fall to Cael Krueger (Denver-Tripoli), 4:00
3rd Place Match – Won by tech fall over Chase Morrison (GRNT), 5:58
2nd Place Match – Won by decision over Seth House (Independence), 9-4

195 – Rashawn Williams (0-1)
Quarterfinal – Lost by decision to Conway Feisel (GRNT), 4-0

285 – Michael Ahrendsen (12-2): ADVANCES TO DISTRICTS
Semifinal – Won by fall over Drew Evans (Independence), 1:20
1st Place Match – Won by decision over Brock Farley (Denver-Tripoli), 6-1